Довірте професіоналам!

Ми займаємось утепленням квартир та будинків з 2005 року. За цей період ми здобули чималий досвід, так як в останні п'ять років утеплення це найбільш затребувана галузь в нашій професії. Головний принцип нашої роботи це відповідальність і чесність перед замовником! Ми дуже дорожимо своєю репутацією тому виконання робіт згідно з договором - для нас обов'язкові.

Наші висотні послуги

Ціни вас приємно здивують. Крім того, наш професіоналізм і досвід залишають лише приємні враження про якість виконаної роботи, що дозволило нам вже отримати довіру сотні наших замовників. У нашому розпорядженні сучасне і надійне обладнання, яке дозволяє виконувати складні роботи великого обсягу.

Початок робіт:

Для початку робіт, насамперед наш фахівець виїжджає на об'єкт, проводить аналіз, а також консультацію з даного типу робіт. Після цього складається кошторис, і лише після цього приступають до робіт наші верхолази.


Утеплення квартир

На жаль, ні для кого не секрет, що електрика і газ, що витрачаються на обігрів житла, з кожним роком тільки дорожчають. І з абсолютною впевненістю можна стверджувати, що дешевшати не будуть.

Утеплення балконів

Проблема утеплення квартири стає все більш гострою. Найбільш оптимальний вибір - утеплення пінопластом (пінополістиролом), який дозволить не тільки зберегти тепло, а знизить витрати на обігрів мало не вдвічі.

Замовивши утеплення

Спочатку робляться заміри площі, яка буде утеплятися, включаючи балкони та лоджії. Власник житла має знати про матеріали, які будуть використовуватися в роботі. Само собою, що вони сертифіковані і на них надається гарантія.